Dostępność Plus, czyli firma otwarta na wszystkich

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
.
foto: materiały prasowe

Wiele osób wciąż napotyka różne bariery. Chcesz dowiedzieć się jak zmienić swoją firmę na bardziej dostępną? Skorzystaj ze szkoleń i doradztwa w pełni finansowanych z Funduszy Europejskich!

Małe, wielkie zmiany

Dostępność oznacza równość wszystkich w korzystaniu z usług, produktów, przestrzeni miejskiej czy cyfrowej, niezależnie od trudności fizycznych i poznawczych. Często wystarczą niewielkie zmiany, by otworzyć Twoją firmę na większą liczbę klientów. Może to być np. zwiększenie czcionki na stronie internetowej, tłumaczenie komunikatów na język migowy czy używanie słownictwa zrozumiałego dla wszystkich.

Darmowe szkolenia i doradztwo

 „Dostępność szansą na rozwój” to projekt skierowany do wszystkich firm, bez względu na ich wielkość. Przedsiębiorcy mogą wziąć udział w szkoleniach lub skorzystać z doradztwa dotyczącego tworzenia produktów, środowisk, programów i usług dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami. Eksperci podpowiadają też, w jaki sposób wprowadzić je  na rynek.

Pamiętaj, Twoja firma za nic nie płaci! Finansowanie pochodzi z Funduszy Europejskich.

Co zyskujesz?

Wiedzę jak rozwijać firmę  - tak, by stała się przyjazna dla wszystkich, jej konkurencyjność na rynku wzrosła– a z Twoich usług mogła skorzystać większa liczba klientów. Rosną też Twoje szanse w konkurowaniu o dotacje unijne.

Kliknij „czytaj więcej” i już teraz znajdź szkolenie w Twoim regionie!

Dowiedz się więcej o programie Dostępność +

.
foto: materiały prasowe

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Spójności Unii Europejskiej i budżetu państwa.

Autor: Jan Bugdalski